Taksim Chat
MUHABBET HATTI

Avrupa'nın ve Türkiye'nin en büyük ve en eğlenceli sohbet hattı.

Taksimchat'in ücretsiz uygulamasını hemen telefonuna indir ve sınırsız sohbetin keyfini yaşa!

Taksim Chat seviyeli sohbet etmek için açilan bir canli sohbet hattidir. Taksim Chat sabit bir telefon hattini aramaniz ile ayni sekilde ücretlendirilir. Eger telefon sirketine sabit bir ücret ödeyip karsiliginda flat tarife alirsaniz taksim chatini ücretsiz arayabilirsiniz (*1)

TAKSIM CHAT – MUHABBET HATTI SIKÇA SORULAN SORULAR

Taksimchat Android uygulaması ne işe yarar?

Avrupanın en hızlı sohbet hattı Taksimchat ile doyasıya muhabbet parmağının ucunda! Taksimchat'in Android uygulaması sayesinde akıllı telefonun ya da tabletinle, Taksimchat'in binlerce kişilik arkadaş portföyüne istediğin zaman her yerden tek bir dokunuşla ulaşabilirsin. Ya da oluşturacağın 6 haneli pin kodu ile bir V.I.P oda oluşturabilir ve bütün arkadaşlarınla sana özel odanın içerisinde sohbet etmenin tadını çıkartabilirsin.

Taksimchat'in Android uygulamasına nasıl ulaşabilirim?

Takismchat uygulamasını Google Play Marketplace'den Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonuna ya da tabletine indirebilrisin. Arama motoruna "Taksimchat" yazman yeterli!

Taksimchat uygulamasını nasıl kullanmalıyım?

  • 1.Yükleme işlemini bitirdikten sonra şartları ve kullanım koşullarını içeren dökümanı kabul ettikten sonra Taksimchat Uygulamasının keyfini çıkartabilirsin.
  • 2.Ülkene özel çıkan numarayla Taksimchat eğlencesine hemen katılabilirsin!

Taksimchat'in ücretlendirmesi nasıl oluyor?

Taksimchat'in renkli dünyasında sohbet etmek neredeyse BEDAVA! Taksimchat sabit hattınızın şehir içi görüşme tarifesine göre ücretlendirilir. Sabit hattınızla ya da GSM operatörünüzle yaptığınız anlaşmaya göre Taksimchat'in hizmetlerinden ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz. (*1)

Not: Tarifenizin ne olduğunu bilmiyorsanız lütfen operatörünüze sorunuz.

(*1 Türkiye için geçilidegildir)